Yhteystiedot

KSPT-Insulation Oy

Jyskänlaakso 1,
40420 Jyskä

Keskus: 010 4243 400
info@kspt-insulation.net

Teollisuuskaari 10,
45740 Kuusankoski

Keskus: 010 4243 400
info@kspt-insulation.net

Teollisuuseristys

Harri Parkkinen, toimitusjohtaja
gsm. 040 515 0962
harri.parkkinen@kspt-insulation.net
Timo Puhakka, projektipäällikkö
gsm. 050 3742 499
timo.puhakka@kspt-insulation.net
Samuli Korhonen, projektipäällikkö
gsm. 045 678 7728
samuli.korhonen@kspt-insulation.net

Talotekniikka

Jukka Peltonen, yksikönpäällikkö
gsm. 0400 102 919
jukka.peltonen@kspt-insulation.net
Mane Lampinen, työmaapäällikkö
gsm. 040 551 2493
mane.lampinen@kspt-insulation.net

Kunnossapito ja telineet

Tomi Tikkanen, yksikönpäällikkö
gsm. 040 515 3873
tomi.tikkanen@kspt-insulation.net

Tuotanto

Tero Lahtinen, tuotantopäällikkö
gsm. 040 559 5024
tero.lahtinen@kspt-insulation.net

Toimistohallinto

Tarja Kilpiö, hallintopäällikkö
gsm. 050 374 2490
tarja.kilpio@kspt-insulation.net
Taru Kattilakoski, ostoreskontra
gsm. 045 638 3154
taru.kattilakoski@kspt-insulation.net
Tuula Torikka, projektiassistentti
gsm. 050 3742 494
tuula.torikka@kspt-insulation.net
HALLINTO
Harri Parkkinen 040 515 0962 Toimitusjohtaja harri.parkkinen@kspt-insulation.net
Tarja Kilpiö 050 374 2490 Hallintopäällikkö tarja.kilpio@kspt-insulation.net
Taru Kattilakoski 045 638 3154 Ostoreskontra taru.kattilakoski@kspt-insulation.net
TEOLLISUUSERISTYS
Harri Parkkinen 040 515 0962 Yksikönpäällikkö harri.parkkinen@kspt-insulation.net
Timo Puhakka 050 3742 499 Projektipäällikkö timo.puhakka@kspt-insulation.net
Samuli Korhonen 045 678 7728 Projektipäällikkö samuli.korhonen@kspt-insulation.net
Kari Paakkunainen 040 553 7225 Urakkalaskija kari.paakkunainen@kspt-insulation.net
Tuula Torikka 050 3742 494 Projektiassistentti tuula.torikka@kspt-insulation.net
Kimmo Kopra 0400 921 168 Työmaapäällikkö kimmo.kopra@kspt-insulation.net
Heikki Kaartinen 050 528 2119 Työmaapäällikkö heikki.kaartinen@kspt-insulation.net
Jouko Muhonen 050 3742 497 Työmaapäällikkö jouko.muhonen@kspt-insulation.net
Jari Vaskonen 040 511 3212 Työmaapäällikkö jari.vaskonen@kspt-insulation.net
Arto Mäki 050 594 0633 Työnjohtaja arto.maki@kspt-insulation.net
Jorma Hytti 050 3742 498 Työnjohtaja jorma.hytti@kspt-insulation.net
TALOTEKNIIKKA
Jukka Peltonen 0400 102 919 Yksikönpäällikkö jukka.peltonen@kspt-insulation.net
Mane Lampinen 040 551 2493 Työmaapäällikkö mane.lampinen@kspt-insulation.net
Tommi Hautala 040 8013 021 Työnjohtaja tommi.hautala@kspt-insulation.net
KUNNOSSAPITO
Tomi Tikkanen 040 515 3873 Yksikönpäällikkö tomi.tikkanen@kspt-insulation.net
Ari Falck 0400 202 510 Työnjohtaja ari.falck@kspt-insulation.net
Ville Varis 040 674 5175 Työnjohtaja ville.varis@kspt-insulation.net
Harri Jormanainen 050 374 2496 Työnjohtaja harri.jormanainen@kspt-insulation.net
Ari Kujala 040 834 2453 Työnjohtaja ari.kujala@kspt-insulation.net
Kari Saonegin 0400 905 873 Työnjohtaja kari.saonegin@kspt-insulation.net
Tero Virtanen 040 843 2936 Työnjohtaja tero.virtanen@kspt-insulation.net
Petri Hämäläinen 040 840 0267 Nokkamies petri.hamalainen@kspt-insulation.net
Jukka Lomperi 0400 628 042 Nokkamies jukka.lomperi@kspt-insulation.net
Teppo Mattila 050 5777 724 Työnjohtaja teppo.mattila@kspt-insulation.net
Jussi Suutari 0400 253 109 Työnjohtaja jussi.suutari@kspt-insulation.net
Lasse Mäkinen 040 580 4767 Työnjohtaja lasse.makinen@kspt-insulation.net
Erik Ahto 040 580 0776 Työnjohtaja erik.ahto@kspt-insulation.net
Jarno Lassi 050 353 4939 Nokkamies jarno.lassi@kspt-insulation.net
Jarno Weckström 050 405 3441 Nokkamies jarno.weckstrom@kspt-insulation.net
TUOTANTO
Tero Lahtinen 040 559 5024 Tuotantopäällikkö tero.lahtinen@kspt-insulation.net
Ossi Ruotsalainen 0400 599137 Työnjohtaja ossi.ruotsalainen@kspt-insulation.net
VARASTO JYVÄSKYLÄ
Jesse Hietakangas 040 7014 757 Varastomies varasto.jkl@kspt-insulation.net
VARASTO KOUVOLA
Petri Vaerma 040 840 3116 Varastomies petri.vaerma@kspt-insulation.net